İNSAN KAYNAKLARI HİZMETLERİ

Neden Profesyonel Destek Almalısınız?

  • Görüşmeye davet edilen adayların % 70 'i ilk görüşmeye gelmemekte, görüşülen adayların % 80 €'iyle de beklentiler örtüşmemektedir. Dolayısıyla öncelikle ZAMAN TASARRUFU sağlarsınız.

 

  • İşe başlayan satış temsilcisilerin büyük bir çoğunluğu, mülakatlarda gösterdikleri performansı, iş hayatında gösterememektedir. Mülakatlar sırasında uyguladığımız çeşitli teknikler ve testlerle bu ayrımı başından yaparak, uzun vadede zarar yerine KAR elde etmenizi sağlarız.

 

  • Uygun adayı en fazla 2 AY içinde buluruz. Yerleştirilen adayın, her hangi bir sebepten dolayı, ilk 1 ay içinde işten çıkması durumunda, yeni adayın yönlendirmesini, ekstra ücret talep etmeksizin yaparız. Dolayısıyla, yine ZAMAN TASARRUFU sağlamış olursunuz. Vakitin de nakit olduğunu düşünürsek, KAZANÇ ELDE EDERSİNİZ.
sezen çelebi,satış elemanı bul,satış temsilcisi bul,satış temsilcisi ara,satış danışmanı ilanı ver,satışçı iş ilanı,iş ilanı ver,satış danışmanı bul,iyi satış elemanı bul,satış elemanını elde tutmak

SATIŞ EKİBİNİN KURULMASI

 

Yeni kurulan işletmeler, bölge temsilcilikleri için, satış ekibinin sıfırdan kurulması hizmetidir. Kurumsal kültürünüz, hedef kitlenize uygun satış temsilcileri ve ekip liderinin seçme ve yerleştirme sürecini kapsar. 

satış elemanı bul,eleman ilanı,satış temsilcisi işe al,satış danışmanı bul,eleman ilanı ver,satış elemanı bulma sitesi,iyi satış elemanı,satış temsilcisi bulmak,satış elemanı nasıl elde tutulur,elemanı elde tutmak,sezen çelebi

SATIŞ TEMSİLCİSİ SEÇME VE YERLEŞTİRME

 

İhtiyacınız olan satış temsilcilerinin seçme ve yerleştirme süreçlerinin yürültülmesi hizmetidir. Kurumsal kültürünüz, hedef kitleniz ve mevcut ekibinizle uyum sağlayabilecek adaylar araştırılır, uygun olanlar seçilir. 

satış elemanı bul,satış elemanı ara,satış temsilcisi bul,satış temsilcisi ilanı,eleman ilanı ver,satış danışmanı bul,iyi satış elemanı,satış müdürü işe alım,iyi satış müdürü bul,iyi eleman bul

TAKIM LİDERİ SEÇME VE YERLEŞTİRME

 

Mevcut satış ekibiniz için uygun ekip liderinin seçme ve yerleştirme süreçlerinin yürültülmesi hizmetidir. Çeşitli kanallar aracılığıyla ulaşılan adaylara yapılacak görüşmelerin ardından uygulanan, çözüm odaklılık, psikolojik uygunluk, stres kontrolü ve liderlik becerisi yönünde çeşitli testler neticesinde, ekibiniz için en uygun takım lideri seçilir. 

satış elemanı işe alım,kurumsal satış elemanı,çağrı merkezi elemanı,prim sistemi düzenleme,prim sistemi nasıl düzenlenir,satış elemanı bul,satış temsilcisi bul,satış danışmanı bul,sezen çelebi,satış otomasyon programı

SATIŞ STRATEJİSİNİN BELİRLENMESİ

 

Kurumunuz için uygun satış stratejisinin belirlenmesi, kurumsal satış dilinin oturtulması, prim sisteminin teşvik edici yönde düzenlenmesi, satış programlarının günlük, haftalık ve aylık olarak belirlenmesi, hedef, kota ve ödül sisteminin oturtulması, satış yapmayı teşvik eden motivasyon unsurlarının yaratılması süreçlerini kapsar.

       SÜREÇ NASIL İŞLER?

  • İhtiyaç ve taleplerinizi belirlemek, sizleri daha iyi tanımak adına, bir TOPLANTI organize edilir.
  • Kurum kültürünüz ve hedef kitlenizle uyum sağlayacak, potansiyel ADAYLARLA GÖRÜŞMELER başlatılır.
  • Seçilen adaylara yazılı ve sözlü olmak üzere çeşitli TESTLER UYGULANIR. ( Satış kariyeri için psikolojik uygunluk, çözüm odaklılık, stresle başa çıkma, etkili iletişim ve satış becerisi ölçümleme testleri )
  • Testlerin ardından uygun olan adaylar sizlerle TANIŞTIRILIR.
  • Seçme ve yerleştirme sürecinin tamamlanmasının ardından, seçilen adaylar SATIŞ TEKNİKLERİ konusunda EĞİTİME alınır ve işe BAŞLAR.

SİZİ ARAYALIM

Detaylı Bilgi İçin...

SATIŞ EKİBİ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI

Satış ekibinizi büyütmek ve geliştirmek için satış eğitimi ve satış koçluğundan yararlanabilir, yeni kişileri ekibinize dahil edebilirsiniz.