ÇAĞRI MERKEZİ EĞİTİMLERİ

Çağrı merkezlerine yönelik performans artırma çalışmaları, satış eğitimleri, stres yönetimi eğitimleri, takım çalışması uygulamaları, konuşma metinlerinin analiz edilip yeniden yapılandırılması süreçlerini kapsar.

ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ EĞİTİMLERİ, gelen çağrıyı karşılayan, dış arama yaparak satış yapan veya her ikisini de uygulayan ekipler için farklı hazırlanmaktadır. Satılan ürün veya hizmetin özellikleri, rakiplerine göre güçlü yönleri, sık alınan müşteri itirazları üzerinde çalışılarak satış ekibinize özel eğitim içeriği oluşturulur.

KONUŞMA METİNLERİNİN HAZIRLANMASI, mevcut konuşma metinleriniz incelenerek, belirli aralıklarla çağrılar dinlenir. Gerekli bölümlerde iyileştirmeler yapılır, örnek konuşma metinleri hazırlanır. Yeni konuşma metinleri denenmek üzere ekiple paylaşılır. En iyi sonuç veren konuşma metni seçilir ve tekrar üstünden geçilerek performans iyileştirmesi sağlanır. Tüm bu süreçler, yönetimle işbirliği halinde gerçekleştirilir.

STRES YÖNETİMİ EĞİTİMLERİ, stresten kurtulmak yerine, mevcut stresi doğru alanlarda kullanarak performans artışı sağlamayı amaçlar. Stres bir enerji ve duygu durumudur, istenilen yönde kullanıldığında fayda sağlar.

ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ KOÇLUĞU, ekibinizin büyüklüğüne göre değişen uygulamalar içerir. Yapılacak analiz çalışmasının ardından, geliştirilebilir potansiyel, somut veriler olarak tarafınıza sunulur. Potansiyel, ekibinizin maksimum gelişebilirlik sınırını ifade eder. Sunacağımız oranlar sizin için yeterli olduğu takdirde çalışmalarımızı başlatırız.

SİZİ ARAYALIM...