satış koçu,satış eğitmeni,kurumsal eğitimler,kurumsal eğitim,kobi eğitimleri,satış eğitimleri,sezen çelebi

BUNLAR BİZDE YOK

Uluslararası geçerli sertifika

Norveç'de satış uzmanlığı yapmak gibi bir planınız varsa, belki işe yarayabilir. Ama yine de sizi kurtarmaz. Yurt dışında, sertifikadan çok yetkinliklerinizle iş yapabilirsiniz. Ülkemizde CV'nizde şık dursa da işe girmenizi kolaylaştırmaz. Bol sertifikalı özgeçmiş, belki ilk mülakata çağrılmanızda işe yarayabilir. Sonrasında yine yeteneklerinizle sivrilebilirsiniz. İlla uluslararası geçerli sertfikam olsun diyorsanız, almış olduğunuz eğitim sertifikasına yapıştırmak üzere küçük yanar dönerli ( kitapların arkasında olur ) yapışkanlardan sipariş verebiliriz. Bunun için ekstra 400 Dolar ödemeniz gerekiyor. İster Avrupa ister Amerika nereden isterseniz, oradaki belirli eğitim firmalarına gerekli ödemeyi yapınca, onaylarını gönderip, sizi akredite ediyorlar. 

Bol yazılı, sıkıcı sunumlar 

Eğitimlerimizde, sonu gelmeyen sıkıcı sunumlar, ezber cümleleri pek bulunmaz. Eğitim için ayırdığınız değerli zamanınızı, kendimizi ve başarılarımızı överek tüketmeyiz. 

Dünyanın en zengin iş adamları, bizim tekniklerimizi kullanmıyor.

Eğitim pazarlamasında çok kullanılan kalıplardan biridir. ''En zengin iş adamı , şuranın CEO'su, falanca holdingin falanca müdürü,.... bizim eğitimlerimizi tercih etti.'' Olay eğitimde mi, adamda mı? Birbirimizi kandırmayalım.

 

sezen çelebi,satış koçu,satış eğitmeni,satış teknikleri eğitmeni

BUNLAR BİZDE VAR

Beceri kazandırmaya yönelik çalışmalar

Eğitim, koçluk, danışmanlık hangi alanda olursa olsun, sertifika basmaya değil, beceri kazandırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Kazandığınız yeni becerilerle, satış ekiplerinizi güçlendiriyor, satışlarınızı artırabiliyor, iş görüşmelerinde rahatlıkla öne geçebiliyorsunuz.

Teorik eğitim + Pratik

Öğrenilen teorik bilgilerin, eğitim salonunda kalmayıp, hayata geçmesi adına, nlp ve yaratıcı drama tekniklerini kullanarak bol bol alıştırma yapıyoruz. 

Takım oyunlarıyla canlandırılmış, keyifli eğitimler düzenliyoruz.

Kurumsal koçluk çalışmalarında, zaman odaklı değil, sonuç odaklı çalışıyoruz.

Şeffaflık ilkesiyle hareket ediyoruz.